jumpsuit / kombinezon – Mosquito.pl

sneakers / trampki – River Island

basket / kosz – H&M HOME

sweater / sweter – Zara

Is it harder for you to pick your outfits in the mid summer? When it’s too warm to wear my beloved set "jeans and sweater" I start to freak out. When it’s finally getting hot I always regret that I have so little jumpsuits in my closet. This year my collection grew with new, strapless, black one. Many of you have asked me for a discount to mosquito.pl store.

Today makelifeeasier.pl readers can count on free shipping – just enter the password: makelifeeasier when making purchases.

Czy w środku lata trudniej jest Wam skomponować strój? Kiedy mój ukochany zestaw "jeansy i sweter" okazuje się odrobinę za ciepły wpadam w małą panikę i zabieram się za przeglądanie letnich ubrań. Gdy w końcu zaczyna robić się gorąco zawsze żałuje, że w szafie mam tak mało kombinezonów. W tym roku do mojej skromnej kolekcji dołączył czarny bez ramion. Co o nim myślicie? :)

Kochani! Wiele z Was pytało o jakikolwiek rabat do sklepu mosquito.pl. Dziś Czytelnicy makelifeeasier.pl mogą liczyć na darmową przesyłkę – wystarczy wpisać hasło makelifeeasier w trakcie dokonywania zakupów :). Miłego wieczoru!

Zdjęcia do dzisiejszego wpisu wykonała bardzo zdolna Ania z bloga mammamija :).