No i po przecenach! Dla wszystkich łowców okazji rozpoczął się trudny okres. Wiemy już, że w przyszłym sezonie powinnyśmy zainwestować w pudrowe i pastelowe kolory. Warto zwrócić też uwagę na rodzaj materiału. Te naturalne będą nam zdecydowanie lepiej służyć. Aby nasz wybór był jeszcze bardziej przemyślany, radzę zaplanować zakupy wcześniej, mając na uwadze to, co mamy już w naszych szafach. Sądzę, że nie jesteście zachwycone perspektywą kupowania ubrań w ich regularnych cenach. Dlatego zanim podejmiecie decyzję w sklepie, postanowiłam pokazać wam jak możemy zaoszczędzić dzięki internetowi.

Dziś rano, w przerwie pomiędzy odpisywaniem na maile (nie ma to jak, co pięć minut zarządzać "krótką przerwę" na buszowanie po sieci"), moją uwagę skupił serwis, który może się dla wielu z Was okazać pomocny. Jego adres znajduje się poniżej:

shoppingnews.pl

Możecie tam znaleźć informacje o promocjach, które pojawiają się w sieciówkach. W zeszłym tygdoniu na przykład, za zakupy w H&M można było dostać kartę upominkową w wysokości 20 zł (o czym głupia nie miałam pojęcia, ale od dziś już mi taka okazja nie umknie:)). Radzę więc przez zakupami zajrzeć na tę stronę i sprawdzić czy "a nuż widelec" nie uda nam się czegoś zaoszczędzić.