Good morning from the charming Warsaw! It's so nice to be here but after a long day of meetings I am coming straight  home. For this busy day I chose a casual and comfortable look with jumper from New look.  I love it, it's just perfect for this weather.

bag – Cubus

trousers – Bershka

shoes – Zara

jumper – New look

Follow my blog with bloglovin!

Witam Was ze słonecznej Warszawy! Cieszę się, że mogę znowu odwiedzić stolicę, ale zaraz po wykonaniu wszystkich zadań, wracam prosto do domu! To ostatni moment, aby nacieszyć się piekną pogodą w Trójmiescie. Od czerwca w moim mieście zacznie być trochę tłoczno…:). 

Na dziś nie przygotowałam niczego ekstrawaganckiego. Postawiłam na neutralne barwy i klasyczne fasony. Do szarych rurek dobrałam idealny na tę pogodę sweter kupiony w New Look. Załapałam się tam na promocję, która niestety już się skończyła, ale dla wszystkich zainteresowanych mam dobrą informację:). We wszystkie majowe czwartki (promocja zaczyna się od 10 maja), przy dowolnym zakupie w New Look otrzymacie znaczek, który upoważni Was do zniżki 14 czerwca (1 znaczek to 20% zniżki, 2 znaczki to 30 % zniżki, 3 znaczki to 40% zniżki, a 4 znaczki to aż 50% zniżki!). 

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie tutaj:

http://www.facebook.com/NewLookPolska

sweter – New Look 

spodnie – Bershka

buty, okulary  – Zara

torba – Cubus

chustka – własność mamy