Selecting a summer outfit that will be suitable for an office can be challenging. However, except stiff dress code principles at some offices, with a bit of imagination it is actually possible to create really interesting sets. There is no better time for more freedom in creating an outfit as the summer and its hot weather. Below you will find a few suggestions for a fashionable office wear in which you will still look professionally.

*** 

Dobranie letniego stroju, który będzie nadawał się do biura może być wyzwaniem. Jednak, nie licząc wyjątkowo sztywnych zasad dresscode'u, jakie panują na przykład w kancelariach czy urzędach, z odrobiną wyobraźni można wykreować naprawdę ciekawe zestawy. Nie ma lepszego momentu na lekką frywolność w ubiorze jak lato i upały. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na modne stroje do biura, dzięki którym wciąż będziecie wyglądać profesjonalnie.

main.original.585x0 bialy komb (Kopiowanie)

photo: A Love Is Blind

Postaw na biel

Dzięki bieli wszystko wygląda czysto i delikatnie przy minimalnym wysiłku. Jasny kostium został pięknie zaakcentowany przez brązową jedwabną bluzkę i czarne dodatki w postaci torebki i sandałków. Warto również zwrócić uwagę na detale, na przykład na gruby pasek z klamrą podkreślający talię.

7a382f5ab27fad796f742e3bf5b0a5b4 (Kopiowanie)

photo: Style du Monde

Mini

Jeśli zdecydujemy się założyć mini, pamiętajmy aby góra była zakryta – w myśl zasady, że zawsze odkrywamy tylko jedną część ciała. Dzięki koszuli zapiętej pod szyję, ta stylizacja jest wciąż poprawna. Kanarkowa, żółta góra, delikatne wzory na spódniczce, złote baletki i mocny akcent w postaci torebki tworzą modną całość

 

palermo kombinezon (Kopiowanie)

photo:Splash News

Baw się kolorem

W Polsce mamy tylko kilka miesięcy w roku aby poflirtować z odcieniami, których nie uda nam się użyć jesienią czy zimą. Pomarańczowa bluzka i spodnie w jednym kolorze oraz fakturze tworzą oryginalny uniform. Wystarczy lekka marynarka, kolorowe buty i mamy idealną letnią stylizację do pracy.

paski (Kopiowanie)

photo: FameFlynetPictures

Dżinsy

 Z uwagi na dosyć "casualowy" charakter jeansów, reszta stroju powinna być bardziej klasyczna. Lekka koszula w paski, dobrze skrojona marynarka i szpilki uzupełniają się nawzajem. Decydując się na dżinsy do biura, postawmy jednak na ciemniejszy odcień.

056a8d5f4f7cf261163e918b7f910975 (Kopiowanie)

photos: Huffington Post

Dzwony

Nie bójmy się korzystać z nowych trendów. Wraz z powrotem stylu lat siedemdziesiątych, rozszerzane na dole spodnie będą modnym wyborem. Mogą również pięknie podkreślić sylwetkę. W tej stylizacji brzoskwiniowe spodnie i biała koszula w grochy wyglądają fenomenalnie. Okrągłe okulary są świetnym uzupełnieniem w stylu retro.

 

A jaki jest Wasz sposób na letni strój do pracy?