Since I got plenty of questions about outfits that I chose to wear on days promoting “Elementary”, I decided to briefly describe a few of them.  The character of these events was rather unusual, however I still tried to keep my classic style and simply not to exaggerate. I also tried to add at least one element which would be from some Polish brand to each set. In the first case it was a bag, in second shoes, and in third sweater from MLE. I am very curious to know which one of these outfits you liked the most. Have a nice evening!

***  

Ponieważ w komentarzach pojawiło się mnóstwo pytań o kilka strojów, które wybrałam na spotkania związane z promocją "Elementarza", to postanowiłam pokrótce opisać kilka zestawów. Chociaż były to dla mnie okazje niecodzienne, starałam się zachować swój klasyczny styl i po prostu nie przesadzać. Do każdego ze strojów starałam się dodać chociaż jeden element polskiej marki. W pierwszym przypadku była to torebka, w drugim buty, a w trzecim sweterek od MLE. Jestem ciekawa, czy któryś z tych strojów przypadł Wam do gustu :). Miłego wieczoru!

Na spotkanie prasowe wybrałam klasyczną grafitową sukienkę. Dodałam kolczyki z perłami, aby trochę rozświetlić ciemny kolor stroju. Włożyłam czarne buty, więc pozostałe dodatki musiały już być jaśniejsze.

1. Dress / sukienka – uszyta przez krawcową (podobną lada dzień znajdziecie tutaj) // 2. Bag / torebka – Małgorzata Bartkowiak (podobna tutaj i tutaj) // 3. Scarf / szalik – Cubus // 4. Shoes / buty – Luisa Via Roma (podobne tutaj

   Na spotkanie w moim rodzinnym Trójmieście wybrałam sukienkę z grubej dzianiny bez rękawków, czarne buty i kryjące rajstopy w tym samym kolorze. Moje włosy żyły oczywiście własnym życiem, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało ;).

1. Dress / sukienka – Massimo Dutti // 2. Tights / rajstopy – Marilyn // 3. Shoes / buty – Kazar (podobne tutaj)

Na spotkanie w Warszawie wybrałam ponadczasowy zestaw "czarny dół i biała góra". To proste połączenie postanowiłam przełamać butami w wężowy wzór i odrobinę mocniejszym jak na mnie makijażem. 

1. Sweater / sweter – MLE Collection // 2. Trousers / spodnie – Zara (podobne tutaj) // 3. Shoes / buty – Raye (zeszłoroczna kolekcja)