You might say that I have a slight obsession with shorts.

And you might be right.

With these photos I think I showed you all of the three shades Kasia shorts:). Which is your favourite one?

Niektórzy z Was pewnie pomyślą, że pojawiła się u mnie mała obsesja na punkcie szortów. Cóż, pewnie będziecie mieli rację:). Przedstawiam Wam dziś trzy stylizacje z szortami, ale za to w różnych stylach:).

Pierwsza stylizacja jest bardzo sportowa. Dobrałam do niej wygodne buty (uwielbiam je!) i mój ukochany sweter z River Island kupiony na przecenie. Z góry przepraszam za małą liczbę zdjęć tego stroju. Był on fotografowany "przy okazji":).

szorty – Cubus

sweter – River Island

buty i torebka – asos.com

top – H&M

 

Druga stylizacja to elegancka wersja szortów. Jeśli nie macie pomysłu z czym je połączyć, radzę poprzymierzać po kolei wszystkie nasze marynarki. Któraś na pewno będzie pasować – stawiam na czarną:).

Przypomniałam sobie o swojej smokingowej marynarce, którą nosiłam w zeszłym sezonie. O dziwo, pasuje nie tylko do ciężkich zimowych barw, ale też do delikatnych pasteli. 

szorty- Cubus

marynarka – H&M

t-shirt – New Yorker

kopertówka – Bershka

buty – Zara

pasek – asos

A to kolejna porcja zdjęć zrobionych "ukradkiem" :). Wiem, wyglądam tutaj trochę dziwnie, chociaż dla bliskich mi osób pewnie zupełnie normalnie – cały czas taszczę ze sobą mnóstwo rzeczy:). Akurat tutaj wracam ze zdjęć do nowego numeru Flesza. Tak, to znowu ten sam sweter:). Chodzę w nim bez przerwy i się tego w ogóle nie wstydzę:).

Niezawodny patent na szorty wszelkiego rodzaju to biały t-shirt. Tak naprawdę jest to niezawodny patent w każdym przypadku…

sweter i szorty – River Island

t-shirt – Oysho

buty – asos

torba – Mango

okulary – Reserved

Follow my blog with Bloglovin!