I hope you spend your time on resting and joyful conversations with your beloved ones. Christmas is the time when I reflect on the things I can be really grateful for. Of course, not everything always goes my way and there are many things that I would like to change, but when you sit down to the table with your family, I know that there is nothing more I need, and I want to make this moment last as long as possible.

Mam nadzieję, że czas upływa Wam na odpoczynku i radosnych rozmowach z bliskimi. Święta to taki moment, w którym czuję największą wdzięczność za to, co dostałam od losu. Oczywiście, nie wszystko zawsze idzie po mojej myśli i jest wiele rzeczy, które chciałabym zmienić, ale gdy zasiadamy z rodziną do jednego stołu, wiem, że niczego więcej mi nie potrzeba i chciałabym, aby ta chwila trwała jak najdłużej. Tegoroczne Boże Narodzenie było wyjątkowo magiczne, bo obudził nas padadający śnieg.

 

blouse / bluzka – Zara (obecna kolekcja); trousers / spodnie – Topshop (model Leigh)

Tuż przed Świętami, wraz z WWF nagraliśmy filmik, który możecie zobaczyć tutaj. Adopcja Rysia to przede wszystkim sposób na przekazanie pieniędzy ginącym gatunkom. Jeśli również chcielibyście pomóc rysiowi, foce, morświnowi, tygrysowi, wilkowi i innym zwierzętom to gorąco zapraszam na stronę WWF.

W komenatarzach padło mnóstwo pytań o sukienkę, którą wybrałam na naszą Wigilię w Flaming & Co w Sopocie. Sukienkę kupiłam niestety dwa lata temu na asos.com (niektórzy z Was mogą pamiętać ją z wyborów do europarlamentu ;)), ale gdy tylko znajdę gdzieś podobny model to na pewno o tym napiszę :).

W tym roku wspaniałą, świąteczną przygodą było dla mnie wzięcie udziału w akcji "Szlachetna Paczka". W tym miejscu muszę jeszcze raz bardzo podziękować Zalando.pl za przyznanie mi nagrody "Najlepszy blog roku" i jednocześnie za przekazanie bonu, który pozwolił mi kupić mnóstwo rzeczy mojej paczkowej rodzinie. Gorąco Was zachęcam do zaangażowania się w akcję za rok. Być może, z grupą znajomych, uda Wam się przygotować własną paczkę dla rodziny, która potrzebuje pomocy. 

Istnieją również inne formy pomocy. Dochód ze sprzedaży torby Nurture, której zdjęcie widzicie powyżej, przeznaczono na dożywienie dzieci w polskich szkołach. 

Najlepszy prezent – kolejka elektryczna! :)

brooch / broszka – House of April; sweater / sweter – Mango (obecnie na przecenie)

 

Wracam do świątecznego obżarstwa! :)