white shirt / biała koszula – Samsoe Samsoe on modivo.pl

classic straight jeans / proste dżinsy – Levis (model 501) on modivo.pl

trench coat / trencz – MLE Collection (chcecie powrotu na jesień?)

leather bag / skórzana torebka – Arket 

 flats / baletki – Chanel

   Trencz, biała koszula, niebieskie dżinsy – czy może być coś bardziej oczywistego? Pewnie powiecie, że nie, a ja jednak będę twierdzić, że parę lat temu strój oparty o te same założenia wyglądałby inaczej. Fason dżinsów byłby bardziej dopasowany, trencz krótszy, a w mojej szafie nie znalazłybyście koszuli z jakimkolwiek ciekawym detalem.

  Moje pierwsze w życiu „pięćset jedynki” (kultowy model dżinsów 501) i koszulę z szerokimi rękawami i przetłoczeniami przy kołnierzyku, znalazłam na Modivo. Pod koniec marca w mediach społecznościowych tej platformy oraz na kilkunastu rynkach zagranicznych odbyła się cyfrowa prezentacja kolekcji na sezon wiosna-lato 2021.

  Ten multibrandowy sklep zadbał o to, aby o pokazie było głośno – pisał o nim między innymi polski Vogue, Elle i większość branżowych portali. Do jego realizacji zaangażowano czołowe nazwiska polskiej branży modowej. Za skomponowanie 40 sylwetek odpowiedzialni byli topowi styliści z magazynów modowych: Karla Gruszecka z Vogue Polska, Maja Naskrętska z Glamour i Karolina Limbach z ELLE. A wszystko po to, aby pokazać, że dzięki umiejętnym połączeniom można stworzyć naprawdę niebanalne stylizacje wykorzystując to, co można znaleźć w ofercie sklepu internetowego. Efekt możecie ocenić tutaj