Chociaż Wigilia i kolejne świąteczne dni to taki czas w roku, w którym chcemy wyglądać jak najlepiej, to natłok zadań często nie pozwala nam przemyśleć wszystkiego zawczasu. Przygotowałam więc dla Was kilka propozycji, które mogą okazać się pomocną ściągawką. Być może wystarczy wyciągnąć z szafy czarny garnitur i trochę podrasować go dodatkami? Albo cofnąć się w supermarkecie do regały z rajstopami, bo parę tygodni ostatnia sztuka złapała oczko?

MIEJSCE PIĄTE

@gosiaboy

W takim stroju mogłabym zasiąść do wigilijnego stroju albo wybrać się na firmową uroczystość. Klasyczny garnitur połączony z wieczorowymi butami to uniwersalne i sprawdzone rozwiązanie. 

MIEJSCE 4

@sylwia_butor

Kto powiedział, że Święta to tylko sukienka i błyskotki? Jeśli nie jesteśmy zwolenniczkami świątecznych swetrów (jak tak można!?) to może taki zestaw się u Was sprawdzi? W takim stroju można śmiało wyjść na poszukiwania pierwszej gwiazdki.

MIEJSCE TRZECIE

@dagmarajarzynka

Dagmara wygląda jak dziewczyna Bonda. Tyle, że na świątecznym przyjęciu. Największe wrażenie robi na mnie satynowa spódnica zakończona piórkami. Świetny look!

MIEJSCE DRUGIE

@nataliaklimas

Zerknijcie na zawartość swojej szafy – może wystarczy połączyć koszulę z oversizową marynarką? Natalia zaszalała z dodatkami i dzięki temu wygląda bardzo odświętnie i świeżo jednocześnie.

MIEJSCE PIERWSZE

@jestem_kasia

Oj Kasia! Ukradłaś mój look na bożonarodzeniowe śniadanie! Czarne cygaretki i sweter w nieoczywisty wzór podkręciła czerwoną szminką. Jest świątecznie, ale z umiarem. Chętnie się zainspiruję tym zestawieniem, bo dla mamy najważniejsze jest połączenie wygody i elegancji.

*  *  *

    Przy okazji życzę Wam (choć widzimy się lada dzień z kolejnym wpisem), aby początek Świąt Bożego Narodzenia był taki jaki sobie wymarzyłyście.