Z początku myślałam, że wyczekana przeze mnie sobota okaże się dniem beznadziejnym. Zaraz po rozpoczęciu układania włosów, moja suszarka odmówiła posłuszeństwa. Wpierw myślałam, że jej mały silniczek musiał się przepalić. Zrezygnowana, postanowiłam zająć się prasowaniem koszuli, którą miałam w planie ubrać tego dnia. No jak to?! Żelazko też nie działa?!

Nie. Po prostu nie ma prądu. Pomyślałam "no trudno, to w takim razie posiedzę na blogu i nadrobię zaległości w mailach" … zaraz, zaraz, aby router od internetu działał, prąd też jest potrzebny… 

Telefonicznie udało mi się uzyskać informację, że prąd z całą pewnością zostanie włączony do godziny 20.30. Cudownie! Zostało tylko 11 godzin braku kontaktu ze światem i obserwowania cieknącej lodówki! 

Nie pozostało mi więc nic innego, jak rozpoczęcie sezonu rowerowego. Dawno nie czułam się tak dobrze, jak po czterogodzinnej rowerowej wyprawie po moim mieście. Elektrownio, dziękuję :)

Wszystkich zainteresowanych modelem mojego roweru informuję, że zwie się on Amsterdam Electra. Możecie go znaleźć w poniższym linku:

http://www.electrabicycles.pl/

To prawdziwy król wśród rowerów i mam w planie jeździć na nim aż do późnej starości:).

Zdjęcia zrobione? No to ruszamy!

Zaraz, zaraz tylko jak się skręcało???