jeans / dżinsy – Mango by Answear.com 

sweater / sweter – Cubus

bag / torebka – COS

coat / płaszcz – Zara

shoes / buty – VANS (podobne znajdziecie tutaj i tutaj)

I guess every woman dreams of a perfect pair of jeans. I remember one of my favorite pairs, bought when I was in high-school. I wore them all the time until it was impossible because of the holes. It was hard to throw them out, they matched everything, and made my legs seem very long. Later I had no problem with finding well fitted navy jeans, a pair of cool boyfriend jeans, or colorful slim jeans perfect for summer. On the other hand I was looking for tailored, blue ones for a long time. Finally I bought them on the internet.

Today’s outfit perfectly reflects my casual style. Flat shoes, classic coat and clothes in neutral colors are ideal when I don’t know what to wear. Thank God I can still fit in my new trousers, despite all of the delicious food I ate during Easter. Did you manage to get back to reality after the holidays?

O idealnej parze dżinsów marzy każda z nas. Pamiętam spodnie kupione jeszcze w liceum, które nosiłam do momentu, w którym na kolanach pojawiły się dziury. Ciężko było mi się z nimi rozstać, bo pasowały do wszystkiego, a moje nogi wydawały się w nich zakakująco długie. Nie miałam później problemu ze znalezieniem dobrze leżących dżinsów w jednolicie granatowym kolorze, ścieranych, luźnych spodni typu boyfriend, czy kolorowych rurek, które uwielbiam nosić latem. Od dawna poszukiwałam jednak dopasowanych, a przy tym niepogrubiających, niebieskich jeansów z delikatnymi przetarciami. Dorwałam je w końcu w sklepie internetowym i od tego czasu noszę je z przyjemnością.

Dzisiejszy zestaw idealnie odzwierciedla mój styl w wersji casualowej. Płaskie buty, klasyczny płaszcz i neutralna kolorystyka to wybawienie, gdy nie wiem co na siebie założyć. Na szczęście, pomimo świątecznego obżarstwa, moje nowe spodnie wciąż się dopinają ;). A Wam udało się wrócić do rzeczywistości po świętach? :)

PS. Po raz kolejny mam dla Was zniżkowy kod do Answear.com na 20%, który jest ważny do 29 kwietnia, wystarczy wpisać  kod MLE12 przy dokonywaniu zakupu – więcej szczegółów znajdziecie tutaj.