And so…May is behind us! Therefore I'm inviting you for the small photo summary of last month.

***

Maj za nami! Zapraszam więc na małe zestawienie zdjęć z minionego miesiąca. 

Jedno z tych miejsc w Sopocie do którego nie docierają turyści – dzika plaża. Już nie mogę się doczekać pierwszej w tym roku kąpieli!

Rozdział o tym jak stworzyć idealną garderobę, opartą na klasycznych i uniwersalnych rzeczach już skończony. Moja szafa w roli głównej :).

W ostatnim miesiącu realizowałam zdjęcia na bloga, do kilku rozdziałów mojej książki i dla jednego magazynu. Oczywiście zajmowało to mnóstwo czasu i zmuszało mnie do wstawania z łóżka codziennie przed piątą rano, ale jestem bardzo zadowolona z efektów :). Gdy tylko będę mogła opublikować kilka zdjęć, to z przyjemnością się nimi z Wami podzielę. 

Robienie zdjęć to jedno, wcześniej trzeba się do nich odpowiednio przygotować – poszukiwanie pasujących plenerów to nie lada wyzwanie, ale z pomocą najbliższych udało mi się znaleźć kilka naprawdę ciekawych miejsc. 

 

1. Rodzinny akcent w jednej z trójmiejskich restauracji. "Był sobie Gdańsk" to wydany przed laty kultowy album ze starymi fotografiami, który sprzedał się do ostatniego egzemplarza. // 2. i 3. Kocham to co robię! Zdjęcia na plaży to zawsze czysta przyjemność! // 4. Wszystkie materiały zostały już zaakceptowane :) //

Długie godziny pisania…

Prosty strój na długi dzień :)

1. Ciepły wieczór w moim ogrodzie // 2. Typowy polski Mruczek // 3. Jeden z tych poranków, kiedy naprawdę nie chcę się wstawać… // 4. Drabina, czyli moja nowa asystentka ;)

Deser po pysznym obiedzie u babci.

Z początku byłam załamana, że mój samochód się popsuł. Mój rower spełnił jednak swoje zadanie perfekcyjnie. 

Zdjęcia w ogrodzie. 

1. Sobotni wieczór w gdyńskiej restauracji "Serio" // 2. i 3. Zielone Trójmiasto // 4. Pierwsze polskie truskawki //

A na koniec, tradycyjnie dodałam jedno zdjęcie z plaży. Powolne, beztroskie życie w Sopocie – jestem prawdziwą szczęściarą, że urodziłam się nad morzem i mieszkam w tak pięknym miejscu.

Miłego popołudnia!