_E1A7955

jeans / dżinsy – Topshop, model Leigh (podobne tutaj)

trench / trencz – Zara (stara kolekcja, bardzo podobny tutaj i tutaj)

boots / shoes – Tod's (stara kolekcja, podobne tutaj i tutaj)

sweater / sweter – Stefanel (podobny tutaj)

bag / torba – Mango

   On Friday I put aside the blog issues, in order to make photos of the new items which will soon appear for the MLE Collection. The work at the (so-called) Lookbook is always the same. For a few hours hold the camera in my hand and photograph the model who is wearing new items. After many weeks of improvements, prototypes are finally ready – so, preparing photos is a really nice ending touch of the  whole process. Sometimes, while testing new prototype (wearing it and washing repeatedly )I finally decide to not let it for the production. Only the items which meet all my expectations can be found in the collection.

***

   W piątek odłożyłam na chwilę blogowe sprawy, aby przygotować zdjęcia nowości, które pojawiły się właśnie w MLE Collection. Praca nad (tak zwanym) Lookbookiem zawsze wygląda podobnie. Przez kilka godzin trzymam w ręku aparat i fotografuję projekty na modelce. Po wielu tygodniach poprawek, prototypy są w końcu gotowe – przygotowywanie zdjęć jest naprawdę miłym zwieńczeniem tej pracy. Czasem zdarza się, że w trakcie testowania nowego modelu (noszenia i wielokrotnego prania) nie decyduję się w końcu na produkcję. Do sprzedaży trafia tylko to, co spełnia wszystkie moje oczekiwania. 

   Zdjęcia do dzisiejszego wpisu powstały przy okazji. Nie miałam powodu, aby w ten dzień wyglądać szczególnie szykownie, więc strój wybrałam bez dłuższego zastanowienia. Lubię odcienie szarości, bo to szlachetny kolor (a nie jest tak ponury jak czerń). W Trójmieście pogoda jest prawie wiosenna, dlatego gruby płaszcz zamieniłam na ukochany trencz. Poszłam na łatwiznę, ale w kwestii wyboru stroju, to chyba nic złego. Miłej niedzieli! 

PS. Przypominam o rabacie przygotowanym przez markę OLYMPUS. Do 29 lutego, specjalnie dla Czytelniczek Makelifeeasier.pl można wykorzystać 20% rabatu na wybrane aparaty i obiektywy Olympus PEN. Wystarczy wpisać kod PENPromoMLE w trakcie dokonywania zakupów. Chętnych zapraszam tutaj.

_E1A7874_E1A7845_E1A7918_E1A8081_E1A8089_E1A8241_E1A8485