New Top5 clearly shows just how we are starting to be fed up with winter and typical winter clothes. But unfortunately it is still necessary to protect ourselves from cold. We are watching spring trends with excitement , and maybe even doing some first seasonal wardrobe cleaning. On the blogs we can see already some lighter footwear, brighter and more brave colours – everything caused by  the longing for the better weather.

***

   Kolejne zostawienie blogerek dobitnie pokazuje, że powoli mamy już dosyć zimy i typowo zimowych ubrań, ale przecież wciąż trzeba chronić się przed powracającymi znienacka mrozami. Z rozmarzeniem oglądamy prognozy wiosennych trendów, a czasem zabieramy się za pierwsze porządki w szafie. Na blogach widzimy lżejsze obuwie, jaśniejsze barwy i więcej odważnych kolorów – wszystko z tęsknoty za lepszą pogodą. 

MIEJSCE PIĄTE:

Mesmerized Fashion

   Kasia lubi zabawę warstwami. Tutaj uwagę zwraca ciekawe rozwiązanie dołu w formie spódnica-spodnie. Najbardziej w tym stroju podoba mi się zestawienie bieli z czekoladowym brązem. Proste kroje i faktury tkanin wyglądają modnie i szykownie. Trampki nadają całości luzu. Sama pewnie nie wybrałabym takiego stroju, ale z przyjemnością patrzę na odrobinę nowoczesności w takim wydaniu.

MIEJSCE CZWARTE:

Quintessence of Beauty

     Kasia wybrała klasycznie skrojony płaszcz w kolorze modnej, soczystej śliwki – taki mocny akcetn, to dobry sposób, aby wyróżnić się z tłumu. Bardzo podoba mi się zgranie wszystkich detali. Całość wygląda bardzo młodzieżowo i radośnie. 

MIEJSCE TRZECIE:

Impractical Diary

   Ten strój to jeden z tych klasycznych ale i nowoczesnych zestawów, które idealnie sprawdzą się w biurze, jak i na wieczorne wyjście. Biel z odcieniami beżu i ciemnego karmelu prezentuje się świetnie. Szpilki są tu konieczne, by nadać sylwetce lekkości. Jedynie torebkę zamieniłabym na subtelniejszy model. 

MIEJSCE DRUGIE:

Fashion Mugging

Kolejny strój Jessici nie po raz pierwszy wpisał się w mój gust. Zamszowy płaszcz prezentuję się świetnie, a bordowych baletek od Chloe bardzo zazdroszczę. Podoba mi się ten wyważony styl. 

MIEJSCE PIERWSZE:

Cammy

   Kamila ostatnio coraz częściej nawiązuje do stylu retro, a jednocześnie wyłapuje nadchodzące trendy i przedstawia je w taki sposób, że spodobają się nawet największej fance bezpiecznej klasyki. Oby tak dalej!