Marzec powoli zbliża się ku końcowi. Naszą szafę z pewnością czeka mała wiosenna przemiana. Może zainspirujecie się stylem naszych rodzimych blogerek? Czy chciałabyście, aby tego rodzaju wpisy pojawiały się na Makelifeeasier.pl? Czekam na Wasze komentarze :).

 

MIEJSCE PIĄTE: 

Maddinka

Madinka ma bardzo przyjemny, hisptersko-dziewczęcy styl. W tej stylizacji jest dużo czerni ale biały sweter sprawia, że całość nie jest przytłaczająca. Dobry zestaw na co dzień.

 

MIEJSCE CZWARTE:  

Meri Wild

W tej stylizacji zauroczyła mnie sukienka w głębokim, intensywnym odcieniu indygo. Przy tak efektownej kreacji, nie potrzeba dużo dodatków i Meri WIld o tym wie. Zajrzyjcie na jej bloga po więcej zdjęć detali.

 

MIEJSCE TRZECIE:  

Impractical Diary

Ten zestaw kojarzy się trochę ze stylem Diane Keaton. Jest prosty, niewymuszony, a jednocześnie elegancki. Blogerka umie genialnie nawiązywać do męskiej garderoby.

 

MIEJSCE DRUGIE:  

Horkruks

Laura z bloga Horkruks ostatnio obcięła grzywkę i wygląda jak wyjęta z katalogu mody lat 70'tych. Jeansy, czarny golf i zamszowa kurtka ze szpilkami to proste elementy, jak widać tworzące intrygujący efekt.

 

MIEJSCE PIERWSZE:  

Cammy

Cammy czasem eksperymentuje z nowoczesnymi krojami. Ja lubię, gdy podkreśla swoją figurę, tak jak w tej stylizacji. Granatowy, krótki kożuch świetnie komponuje się z beżem i szarością. Kolejny raz piękna stylizacja. 

 

Miłego popołudnia! :)