Half of the August is already behind us. Fortunately the last month of holidays is still spoiling us with marvelous weather! Let’s use it. This is the moment to wear white, light fabrics, gauzy dresses and sandals. We will be missing them when cool, autumn evenings will appear. I hope that today's entry will inspire you and your summer outfits.

***

Połowa sierpnia za nami. Na szczęście, ostatni miesiąc wakacji wciąż rozpieszcza nas fantastyczną pogodą – korzystajmy więc z tego ile się da. Nośmy biel, lekkie materiały, zwiewne sukienki i sandałki. Będziemy za nimi tęsknić, gdy przyjdą chłodne, jesienne wieczory. Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis zainspiruje Was i Wasze letnie stroje.

 

MIEJSCE PIĄTE:

Quintessence of Beauty

Jestem pewna, że możecie z łatwością odtworzyć tą stylizację z rzeczy, które macie w swojej szafie. Biały total look jest prosty i elegancki, przy dosyć małym wysiłku. Dlatego tak go kochamy. Ostateczny wydźwięk wiąże się z wyborem dodatków – szpilki dodają szyku, z kolei lekko podarte jeansy wprowadzają element luzu.

 

MIEJSCE CZWARTE:

Almaa in Wildfox

Aleksandra postawiła na dżinsowy total look. Przetarcia na materiale przypominają styl hippie. Z kolei dodatki jak conversy i lustrzane okulary nawiązują do kierunku grunge lat 90'tych. Podoba mi się tutaj lekka (zaplanowana) nonszalancja i  paleta niebieskich odcieni.

 

MIEJSCE TRZECIE:

Pani Aga

W tej stylizacji przyciąga uwagę biała wiązana na przodzie koszula, która wygląda jak wyjęta z lat siedemdziesiątych.  Do tego jasne jeansy, biała marynarka i cieliste szpilki. Bardzo lubię takie proste połączenia, w których pojawia się ciekawy detal, przyciągający wzrok.

 

MIEJSCE DRUGIE:

Daisyline

Daisyline postawiła na piękny pudrowo-beżowy zestaw, lekko wpadający w róż. Ciekawa faktura sukienki, z jej lekkimi prześwitami wygląda zmysłowo ale i subtelnie. To piękny letni zestaw na kolację we dwoje.

 

MIEJSCE PIERWSZE:

Fashionmugging

Biała zwiewna bluzka w stylu boho, jeansy i zamszowe dodatki wyglądają razem kapitalnie. Nic dziwnego, stylizacje Fashionmugging są zawsze nienaganne i stylowe. Brawo!

 

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? :)