Oto kilka zdjęć stroju, który miałam na sobie podczas miłego spędzania majówki:). Pogoda dopisała ale na sukienki i krótkie spodenki było stanowczo za zimno. A Wy co wybieracie na wypady za miasto?     Koszulka - New Look 39 zł pasek - lumpeks 6 zł (nie mogę się na nim doszukać nazwy firmy) jeansy - bershka 99 zł bransoletka - H&M 9,99 zł